--> --> --> Урочисте шикування з нагоди складання Клятви кадетами

Кадетський корпус м.Харків

Новина

Урочисте шикування з нагоди складання Клятви кадетами

12 жовтня 2016 року в Державній гімназії - інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» було проведено урочисте шикування з нагоди складання Клятви кадетами, які у 2016 році вступили для навчання.

Зараз у Кадетському корпусі навчаються 480 юнаків. Це діти з 20 областей України та міста Севастополь, серед них учні 7 – 11 класів.

Цього року 210 юнаків склали вступні випробування та продовжили здобуття загальної середньої освіти в кадетських погонах. У стінах Кадетського корпусу вони виховуються на кращих традиціях самовідданому служінню українському народу: готовності до захисту її незалежності та територіальної цілісності, поваги до Конституції України, її державних символів, почуття власної гідності та відповідальності.

Урочистостей кадети очікували півтора місяця, довго і ретельно готувалися до цього моменту. Окрасою заходу стала святкова програма за участю представників вищих військових навчальних закладів міста Харкова, а також творчих колективів Харківщини.

Однією з приємних несподіванок для всіх присутніх став дебютний виступ новоствореного оркестру Кадетського корпусу. Традиційно святкове шикування з нагоди складанню Клятви кадетами закінчилось проходженням урочистим маршем усього особового складу Кадетського корпусу.

Color Skin

Header Style

Layout

Wide
Boxed