--> --> --> Керівний склад

Кадетський корпус м.Харків

Керівний склад

Керівний склад



" Освіта - скарб; праця - ключ до нього. "

П.Буаст
генерал-майор
Середа Олексій Порфирович
Начальник гімназії
067 57 800 32
050 66 98 103
полковник
Магілін Олексій Владиславович
Заступник з методичної роботи
096 83 98 042
Аненкова Олена Віталіївна
Заступник з навчальної роботи
050 575 15 77
підполковник запасу
Кот Олександр Васильович
Заступник з матеріально-
технічного забезпечення
097 3754570
Головний бухгалтер
Гажурова Тетяна Миколаївна
0660568163

майор
Ольшевський Іван Олександрович
Командир 1 роти старший
офіцер-вихователь
0683423363
майор
Чекалін Микола Валерійович
Командир 2 роти старший
офіцер-вихователь
0994879640
підполковник
Хрипун Роман Володимирович
Командир 3 роти старший
офіцер-вихователь
0680571500
підполковник
Пихов Олексій Олексійович
Командир 4 роти старший
офіцер-вихователь
0685044713
підполковник
Шепелюк Володимир Борисович
Командир 5 роти старший
офіцер-вихователь
0936571699

Підрозділи


1 рота
Посада Військове звання Прізвище, ім`я та по-батькові
Заступник командира 1 роти офіцер-практичний психолог капітан Формус Анна Володимирівна
Командир взводу -офіцер -вихователь майор Погребняк Денис Михайлович
Командир взводу-офіцер вихователь старший лейтенант Лозовий Олексій Михайлович
Вихователь 11 взводу майор запасу Глібочук Сергій Дмитрович
Вихователь 12 взводу підполковник запасу Манько Віктор Євгенович
Вихователь 13 взводу підполковник запасу Довбій Віктор Миколайович
Помічник вихователя сержант запасу Кравчонок Олександр Миколайович

2 рота
Посада Військове звання Прізвище, ім`я та по-батькові
Заступник командира роти-офіцер-практичний психолог майор Крокун-Баранова Аліна Петрівна
Командир взводу-офіцер-вихователь майор Трощий Віктор Олександрович
Командир взводу-офіцер-вихователь лейтенант Кирчун В'ячеслав Андрійович
Вихователь 21 взводу підполковник запасу Шевченко Михайло Євгенович
Вихователь 22 взводу підполковник запасу Сєнніков Володимир Володимирович
Вихователь 23 взводу підполковник запасу Борисенко Ігор Юрійович
Вихователь 24 взводу старший лейтенант запасу Шевченко Ілля Михайлович
Помічник вихователя молодший лейтенант запасу Голик Світлана Валеріївна
Помічник вихователя молодший лейтенант запасу Кириченко Сергій Володимирович
Помічник вихователя старший сержант запасу Соколов Михайло Сергійович

3 рота
Посада Військове звання Прізвище, ім`я та по-батькові
Заступник командира 3 роти офіцер-практичний психолог майор Марченко Михайло Антонович
Командир взводу-офіцер-вихователь майор Картавенко Олександр Анатолійович
Командир взводу-офіцер-вихователь майор Антонюк Сергій Валентинович
Вихователь 31 взводу майор запасу Тимченко Віктор Олексійович
Вихователь 32 взводу підполковник запасу Фесенко Віктор Миколайович
Вихователь 33 взводу підполковник запасу Зубов Олександр Іванович
Вихователь 34 взводу підполковник запасу Подвязніков Сергій Маратович
Помічник вихователя старший прапорщик запасу Єфімов Сергій Миколайович

4 рота
Посада Військове звання Прізвище, ім`я та по-батькові
Заступник командира роти-офіцер-практичний психолог капітан Злотніков Андрій Андрійович
Командир взводу-офіцер -вихователь майор Медведєв Олексій Олексійович
Командир взводу-офіцер-вихователь майор Биков Ігор Анатолійович
Вихователь 41 взводу полковник запасу Конотоп Юрій Павлович
Вихователь 42 взводу майор запасу Канецул Сергій Якович
Вихователь 43 взводу підполковник запасу Іващенко Іван Іванович
Вихователь 44 взводу підполковник запасу Грицина Тарас Євгенович
Помічник вихователя старший прапорщик запасу Балишев Олександр Іванович

5 рота
Посада Військове звання Прізвище, ім`я та по-батькові
Заступник командира 5 роти-офіцер- практичний психолог майор Хижняк Ігор Юрійович
Командир взводу-офіцер-вихователь капітан Артюх В'ячеслав Вікторович
Командир взводу-офіцер-вихователь майор Кінякін Ігор Володимирович
Вихователь 51 взводу підполковник запасу Хоменко Роман Васильович
Вихователь 52 взводу майор запасу Формус Володимир Петрович
Помічник вихователя старшина запасу Рябоконь Михайло Іванович

Педагогічний склад


Посада Кваліфікація Прізвище, ім`я та по-батькові
Учитель хімії спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання "вчитель - методист" Аненкова Олена Віталіївна
Учитель хімії (класний керівник 32 взводу) спеціаліст вищої категорії Іксариця Вікторія Вікторівна
Учитель предмету "Захист Вітчизни" спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання "вчитель - методист", полковник запасу Бажанов Олексій Юрійович
Учитель математики (класний керівник 34 взводу) спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання "старший вчитель" Гусарова Ольга  Костянтинівна
Учитель математики (класний керівник 42 взводу) спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання "вчитель - методист" Свалявчик Тетяна Анатоліївна
Учитель математики (класний керівник 24 взводу) спеціаліст вищої категорії Селецька Ніна Борисівна
Учитель фізичної культури (класний керівник 11 взводу) спеціаліст вищої категорії, майстер спорту міжнародного класу Адамець Андрій Михайлович
Учитель фізичної культури спеціаліст другої категорії Швайченко Ігор Валерійович
Учитель фізичної культури спеціаліст другої категорії, полковник Магілін Олексій Владиславович
Учитель історії спеціаліст першої категорії Рубель Ірина Валеріївна
Учитель англійської мови (класний керівник 51 взводу) спеціаліст Кот Діана Олександрівна
Учитель англійської мови спеціаліст вищої категорії Снігир Раїса Олександрівна
Учитель англійської мови (класний керівник 43 взводу) спеціаліст другої категорії Омельченко Інна Юріївна
Учитель англійської мови (декретна відпустка) спеціаліст другої категорії Капусник Наталія Олексіївна
Учитель зарубіжної літератури (класний керівник 22 взводу) спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання "старший вчитель" Стокіпна Ольга Леонідівна
Учитель української мови та літератури (класний керівник 21 взводу) спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання "вчитель - методист" Думич Лариса Петрівна
Учитель української мови та літератури (класний керівник 41 взводу) спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання "старший вчитель" Кримська Галина Вікторівна
Учитель української мови та літератури (класний керівник 52 взводу) спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання "старший вчитель" Гробова Наталія Василівна
Учитель фізики (класний керівник 23 взводу) спеціаліст вищої категорії Чищева Олена Вікторівна
Учитель фізики спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання "вчитель - методист" Бурдін Сергій Вікторович
Учитель географії (класний керівник 44 взводу) спеціаліст першої категорії Чернова Лариса Миколаївна
Учитель історії (класний керівник 12 взводу) спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання "вчитель - методист" Земерова Тетяна Юріївна
Учитель біології (класний керівник 31 взводу) спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання "старший вчитель" Ложкіна Людмила Віталіївна
Учитель інформатики (класний керівниу 13 взводу) спеціаліст другої категорії Гречіхіна Маргарита Василівна
Учитель інформатики спеціаліст Глушич Віталій Володимирович
Учитель мистецтва спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання "старший вчитель", кандидат наук Беземчук Лариса Валентинівна
Керівник гуртка "Кулінарний" Павлова Тетяна Анатоліївна
Учитель істроії, керівник гуртка "Юні музеєзнавці" Ткаченко Вадим Олексійович
Учитель історії спеціаліст другої категорії Салтан Олександр Миколайович
Керівник гуртка "Військово-спортивний" Вовк Олександр Володиммирович
Учитель біології Кандидат педагогічних наук, доцент Пінський Олександр Олександрович
Учитель англійської мови спеціаліст вищої категорії Семирозум Марина Олексіївна
Учитель математики (класний керівник 33 взводу) спеціаліст першої категорії Литовченко Ольга Михайлівна
Практичний психолог Євтішенкова Ганна Миколаївна
Cоціальний педагог Мазур Карина Віталіївна
Педагог-організатор кандидат педагогічних наук Глушич Валентина Володимирівна
Педагог-організатор, учитель української мови та літератури спеціаліст Дьячкова Єлизавета Юріївна

Медичний склад


Посада Прізвище, ім`я та по-батькові
Лікар-педіатр Гордієнко Олена Юріївна
Лікар-педіатр Оліфіренко Ольга Вадимівна
Сестра медична Д`яченко Віолетта Аркадіївна
Сестра медична Козлова Катерина Борисівна
Сестра медична з діетичного харчування Березовська Оксана Валеріївна

Адміністративні працівники


Посада військове звання Прізвище, ім`я та по-батькові
Помічник начальника гімназії Ругаль Оксана Іванівна
Юрисконсульт Юрлагіна Валерія Валеріївна
Завідувач бібліотекою Захарова Світлана Василівна
Інспектор (кадри) Бондарь Дарина Оганесівна
Бухгалтер Мартинова Марина Олександрівна
Бухгалтер Шигимага Анна Андріївна
Завідувач складом Прасалов Артем Миколайович
Секретар, оператор комп'ютерного набору Гоманюк Альона Сергіївна

Їдальня


Посада Прізвище, ім`я та по-батькові
Шеф-кухар Мікрюкова Людмила Вікторівна
Кухар Бочарнікова Тетяна Володимирівна
Кухар Борцова Галина Володимирівна
Кухар Неділько Тетяна Ігорівна
Кухар Поліщук Надія Олексіївна
Кухар Остапець Галина Євгенівна
Кухар Островерх Зінаїда Олексіївна
Кухар Демченко Тетяна Сергіївна
Кухар Новікова Тетяна Іванівна

Color Skin

Header Style

Layout

Wide
Boxed