• (057) 777 33 18 | (066) 035 67 94
  • khkadet-info@ukr.net
  • 61098, м. Харків, вул. Полтавський Шлях 192
  • Кадетський корпус м.Харків

    Керівний склад

    Керівний склад



    " Освіта - скарб; праця - ключ до нього. "

    П.Буаст
    генерал-майор
    Середа Олексій Порфирович
    Начальник гімназії
    067 57 800 32
    050 66 98 103
    полковник
    Магілін Олексій Владиславович
    Заступник з методичної роботи
    096 83 98 042
    лейтенант
    Шапка Євгеній Володимирович
    ТВП заступника начальника
    з навчально-виховної роботи
    050 630 71 22
    Аненкова Олена Віталіївна
    Заступник з навчальної роботи
    050 575 15 77
    підполковник запасу
    Кот Олександр Васильович
    Заступник з матеріально-
    технічного забезпечення
    097 3754570
    Бєлай Алла Яківна
    Головний бухгалтер
    057 777 38 18

    Командування підрозділів


    1 рота
    Посада Військове звання Прізвище, ім`я та по-батькові
    Командир 1 роти старший офіцер - вихователь майор Ольшевський Іван Олександрович
    Заступник командира 1 роти офіцер-практичний психолог старший лейтинант Формус Анна Володимирівна
    Командир взводу -офіцер -вихователь капітан Погребняк Денис Михайлович
    Командир взводу-офіцер вихователь майор Антонюк Сергій Валентинович
    Вихователь 11 взводу майор запасу Глібойчук Сергій Дмитрович
    Вихователь 12 взводу підполковник запасу Манько Віктор Євгенович
    Помічник вихователя Кравчонок Олександр Миколайович
    Помічник вихователя Лозовий Олексій Михайлович

    2 рота
    Посада Військове звання Прізвище, ім`я та по-батькові
    Командир роти-старший офіцер - вихователь майор Чекалін Микола Валерійович
    Заступник командира роти-офіцер-практичний психолог майор Крокун-Баранова Аліна Петрівна
    Командир взводу-офіцер-вихователь майор Трощий Віктор Олександрович
    Вихователь 21 взводу підполковник запасу Шевченко Михайло Євгенович
    Вихователь 22 взводу молодший лейтенант запасу Кукурян Ольга Анатоліївна
    Вихователь 23 взводу підполковник запасу Борисенко Ігор Юрійович
    Помічник вихователя Василенко Денис Володимирович
    Помічник вихователя лейтенант запасу Шевченко Ілля Михайлович

    3 рота
    Посада Військове звання Прізвище, ім`я та по-батькові
    Командир роти-старший офіцер - вихователь підполковник Хрипун Роман Володимирович
    Заступник командира 3 роти офіцер-практичний психолог капітан Марченко Михайло Антонович
    Командир взводу-офіуер вихователь майор Картавенко Олександр Анатолійович
    Вихователь 31 взводу майор запасу Тимченко Віктор Олексійович
    Вихователь 32 взводу підполковник запасу Фесенко Віктор Миколайович
    Вихователь 33 взводу підполковник запасу Зубов Олександр Іванович
    Старшина 3 роти прапорщик запасу Єфімов Сергій Миколайович

    4 рота
    Посада Військове звання Прізвище, ім`я та по-батькові
    ТВП командира 4 роти-старший офіцер-вихователь майор Пихов Олексій Олексійович
    Командир взводу-офіцер-вихователь майор Биков Ігор Анатолійович
    Вихователь 41 взводу полковник запасу Конотоп Юрій Павлович
    Вихователь 42 взводу майор запасу Канецул Сергій Якович
    Вихователь 43 взводу підполковник запасу Іващенко Іван Іванович
    Вихователь 44 взводу підполковник запасу Грицина Тарас Євгенович
    Старшина 4 роти Старший прапорщик запасу Балишев Олександр Іванович

    5 рота
    Посада Військове звання Прізвище, ім`я та по-батькові
    Командир роти-старший офіцер - вихователь підполковник Шепелюк Володимир Борисович
    Заступник командира 5 роти-офіцер- практичний психолог майор Хижняк Ігор Юрійович
    Командир взводу-офіцер-вихователь капітан Артюх В'ячеслав Вікторович
    Вихователь 51 взводу підполковник запасу Хоменко Роман Васильович
    Вихователь 52 взводу капітан запасу Резнюк Ігор Михайлович
    Вихователь 53 взводу майор запасу Формус Володимир Петрович
    Вихователь 54 взводу підполковник запасу Довбій Віктор Миколайович
    Старшина 5 роти старшина запасу Рябоконь Михайло Іванович

    Педагогічний склад


    Посада Кваліфікація Прізвище, ім`я та по-батькові
    Учитель хімії спеціаліст вищої категорії, звання "вчитель - методист" Аненкова Олена Віталіївна
    Учитель хімії (класний керівник 32 взводу) спеціаліст вищої категорії Іксариця Вікторія Вікторівна
    Учитель предмету "Захист Вітчизни" спеціаліст вищої категорії, звання "вчитель - методист", полковник запасу Бажанов Олексій Юрійович
    Учитель математики (класний керівник 52 взводу) спеціаліст вищої категорії, звання "старший вчитель" Гусарова Ольга  Костянтинівна
    Учитель математики (класний керівник 42 взводу) спеціаліст вищої категорії, звання "вчитель - методист" Свалявчик Тетяна Анатоліївна
    Учитель математики спеціаліст вищої категорії, звання "вчитель - методист" Ботова Світлана Андріївна
    Учитель математики  спеціаліст першої категорії Щербакова Інна Юріївна
    Учитель фізичної культури спеціаліст вищої категорії Адамець Андрій Михайлович
    Учитель фізичної культури (класний керівник 51 взвод) спеціаліст Хворов Віталій Олександрович
    Учитель фізичної культури спеціаліст Кольман Валентина Степанівна
    Учитель фізичної культури спеціаліст другої категорії, полковник Магілін Олексій Владиславович
    Учитель історії спеціаліст першої категорії Рубель Ірина Валеріївна
    Учитель англійської мови спеціаліст Кот Діана Олександрівна
    Учитель англійської мови (класний керівник 53 взводу) спеціаліст вищої категорії Снігир Раїса Олександрівна
    Учитель англійської мови (класний керівник 43 взводу) спеціаліст другої категорії Омельченко Інна Юріївна
    Учитель англійської мови (класний керівник 12 взводу) спеціаліст другої категорії Капусник Наталія Олексіївна
    Учитель зарубіжної літератури (класний керівник 22 взводу) спеціаліст вищої категорії, звання "старший вчитель" Стокіпна Ольга Леонідівна
    Учитель української мови та літератури (класний керівник 21 взводу) спеціаліст вищої категорії, звання "вчитель - методист" Думич Лариса Петрівна
    Учитель української мови та літератури (класний керівник 41 взводу) спеціаліст вищої категорії, звання "старший вчитель" Кримська Галина Вікторівна
    Учитель української мови та літератури (класний керівник 54 взводу) спеціаліст вищої категорії, звання "старший вчитель" Гробова Наталія Василівна
    Учитель фізики (класний керівник 23 взводу) спеціаліст вищої категорії Чищева Олена Вікторівна
    Учитель фізики спеціаліст вищої категорії, звання "вчитель - методист" Бурдін Сергій Вікторович
    Учитель географії (класний керівник 44 взводу) спеціаліст першої категорії Чернова Лариса Миколаївна
    Учитель історії спеціаліст вищої категорії, звання "вчитель - методист" Земерова Тетяна Юріївна
    Учитель біології (класний керівник 31 взводу) спеціаліст вищої категорії, звання "старший вчитель" Ложкіна Людмила Віталіївна
    Учитель інформатики спеціаліст другої категорії Гречіхіна Маргарита Василівна
    Учитель інформатики спеціаліст Дудченко Анна Валеріївна
    Учитель мистецтва спеціаліст вищої категорії, звання "старший вчитель" Беземчук Лариса Валентинівна
    Керівник гуртка "Духовий оркестр" Юркевич Іван Іванович
    Учитель істроії, керівник гуртка "Юні музеєзнавці" Ткаченко Вадим Олексійович

    Медичний склад


    Посада Прізвище, ім`я та по-батькові
    Лікар-педіатр Гордієнко Олена Юріївна
    Лікар-педіатр Оліфіренко Ольга Вадимівна
    Сестра медична Д`яченко Віолетта Аркадіївна
    Сестра медична Савенок Ніна Анатоліївна
    Сестра медична з діетичного харчування Березовська Оксана Валеріївна

    Адміністративні працівники


    Посада військове звання Прізвище, ім`я та по-батькові
    Помічник начальника гімназії Ругаль Оксана Іванівна
    Помічник заступника начальника гімназії з матеріально-технічного забезпечення капітан Кінякін Ігор Володимирович
    Методист Рубель Ірина Валеріївна
    Практичний психолог Євтішенкова Ганна Миколаївна
    Соціальний педагог Мазур Карина Віталіївна
    Педагог-організатор
    Юрисконсульт Мілашевіч Яна Сергіївна
    Завідуючий бібліотекою Захарова Світлана Василівна
    Інспектор (кадри) Бондарь Дарина Оганесівна
    Бухгалтер Міщенко Інна Анатоліївна
    Бухгалтер Сєрова Ольга Дмитрівна
    Бухгалтер Синюкова Наталія Миколаївна
    Завідуючий складом Золочевська Катерина Олександрівна
    Завідуючий складом Прасалов Артем Миколайович

    Їдальня


    Посада Прізвище, ім`я та по-батькові
    Шеф-кухар Мікрюкова Людмила Вікторівна
    Кухар Бочарнікова Тетяна Володимирівна
    Кухар Борцова Галина Володимирівна
    Кухар Неділько Тетяна Ігорівна
    Кухар Поліщук Надія Олексіївна
    Кухар Остапець Галина Євгенівна
    Кухар Островерх Зінаїда Олексіївна
    Кухар Демченко Тетяна Сергіївна
    Кухар Ткаченко Наталя Василівна

    Color Skin

    Header Style

    Layout

    Wide
    Boxed