--> --> --> Урочисте шикування з нагоди 9-ої річниці створення Державної гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус».
 • khkadet-info@ukr.net
 • 61098, м. Харків, вул. Полтавський Шлях 192
 • Кадетський корпус м.Харків

  Новина

  Урочисте шикування з нагоди 9-ої річниці створення Державної гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус».

  5 листопада 2022 року на території навчального корпусу відбулося урочисте шикування з нагоди 9-ої річниці створення Державної гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус».

  З привітальним словом до всіх присутніх звернувся Начальник Кадетського корпусу генерал-майор Олексій СЕРЕДА, який наголосив, що попри війну колектив Кадетського корпусу злагоджено працює і продовжує функціонувати, також вручив ноутбуки вчителям, завдяки сприянню Міністра освіти і науки України та Голови Харківської ОДА. Під час шикування було нагороджено військових та співробітників Кадетського корпусу наказом Міністра оборони України № 950 від 10 жовтня 2022 року за значний особистий внесок у справу розбудови, розвитку, забезпечення життєдіяльності Збройних Сил України, сумлінне служіння Українському народові, зразкове виконання службового обов’язку, високий професіоналізм, проявлений під час воєнного стану.

  Зі словами подяки та вдячності до колективу Кадетського корпусу звернулася представниця батьківського комітету 5 роти і з нагоди 9-ої річниці вручила пам’ятний подарунок адміністрації гімназії-інтернату. Щирі побажання та українська пісня створили незабутню атмосферу свята. Бажаємо усім нам міцного здоров’я, щастя, миру, натхнення, нових досягнень на благо нашого Кадетського корпусу та України!

  Color Skin

  Header Style

  Layout

  Wide
  Boxed