--> --> --> ВОЄННИЙ ВИПУСК КАДЕТСЬКОГО КОРПУСУ
 • khkadet-info@ukr.net
 • 61098, м. Харків, вул. Полтавський Шлях 192
 • Кадетський корпус м.Харків

  Новина

  ВОЄННИЙ ВИПУСК КАДЕТСЬКОГО КОРПУСУ

  Цього року ми за традицією планували провести урочисте шикування на плацу біля оглядового колеса у парку Горького з нагоди випуску 97 юнаків та 23 дівчини випускних рот, але через війну приїхало лише 22 випускника і заради них ми 01 липня 2022 року на території навчального корпусу провели воєнний випуск.

  Разом з нами цей хвилюючий момент розділила директор Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації КРУТОВА Анжеліка Сергіївна, яка привітала колектив Кадетського корпусу, випускників і батьків із випуском. Під час заходу випускникам було вручено свідоцтва про здобуття повної середньої освіти і знаки випускника Кадетського корпусу. Також старшому кадету МОТАЄВУ Івану вручена золота медаль за високі досягнення у навчанні та свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти з відзнакою. Через воєнні дії разом з нами відсутній медаліст сержант ХРИСТОФОРІДІС Костянтин, який також здобув золоту медаль за високі досягнення у навчанні. Наразі він перебуває за межами України. Також було вручено кадету ГЛАДКОВУ Максиму свідоцтво з відзнакою про здобуття базової середньої освіти з відзнакою. Через воєнні дії разом з нами відсутні відмінники, а саме старший віце-сержант ГОПТА Даніїл; младший віце-сержант ДОЛБІН Артем; кадет ВАСИЛЬЄВ Станіслав;кадет КРАВЧЕНКО Лев, які також здобули свідоцтва з відзнакою про здобуття базової середньої освіти з відзнакою. Наразі всі вони перебувають за межами України.

  Начальник висловив слова щирої подяки батьківському комітету гімназії-інтернату та вручив грамоти, а саме ХАРЧЕНКО Олені Геннадіївні, голові батьківського комітету 1 роти, та ФІЩЕНКО Яніні Володимирівні, голові батьківського комітету 6 роти. За давньою шкільною традицією, навчальний рік завершується маршем останнього дзвоника, але через повномасштабне вторгнення російської федерації на територію України цьогорічні випускники-кадети позбавлені цієї шкільної традиції. Але завдяки начальнику гімназії-інтернату останній дзвоник пролунав на території навчального корпусу, який постраждав під час авіаудару, але вистояв. І ми впевнені, що перший дзвоник лунатиме в Кадетському корпусі у вересні в мирному Харкові. Свято з нагоди воєнного випуску кадетів завершився прощанням із прапором, випускним вальсом та проходженням урочистим маршем. Вітаємо колектив Кадетського корпусу, випускників і батьків із закінченням навчального року. Миру нашій країні і кожній родині!

  Color Skin

  Header Style

  Layout

  Wide
  Boxed