--> --> --> Крос з нагоди Всесвітнього дня молоді.

Кадетський корпус м.Харків

Новина

Крос з нагоди Всесвітнього дня молоді.

З нагоди Всесвітнього дня молоді в Державній гімназії-інтернаті з посиленою військово- фізичною підготовкою "Кадетський корпус " був проведений кросовий забіг серед найсильніших бігунів. Символічно, що крос на честь Дня молоді ,пройшов у чудовому оновленому парку "Юність"Холодногірського району міста Харкова. Дистанція на 3000 метрів була складною.Кадети долали і підйоми,і спуски,і сходи. Переможцями стали Трембак Семен(1місце),Кухаренко Максим(2 місце),Мироненко Михайло (3 місце).

Всі учасники кросу успішно фінішували і показали гарні результати. За підсумками цього забігу буде сформовано команду кадетів для участі у чемпіонаті Харківської області з легкої атлетики. Побажаємо нашим кадетам успішного виступу і перемоги!!!