--> --> --> Фінал національного проєкту «Моя кар’єра в Україні»

Кадетський корпус м.Харків

Новина

Фінал національного проєкту «Моя кар’єра в Україні»

24 - 25 вересня CSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвиток КСВ» та Career Hub у партнерстві з Першим Українським Міжнародним Банком (ПУМБ), Міністерством освіти і науки України та Міністерством культури, молоді та спорту України провели он – лайн конференцію з переможцями Всеукраїнського конкурсу «Моя кар’єра в Україні» для учнів 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів України.

«Моя кар’єра в Україні» – всеукраїнський проєкт, що надає можливості для самореалізації молоді в Україні, надихає на професійний розвиток та створює платформу для передачі досвіду успішних людей молодому поколінню. Проєкт триває вже 5 років поспіль, і за цей час у конкурсі взяло участь понад 5000 школярів, а більше ніж 700 переможців мали зустрічі з керівниками українських компаній, організацій та органами державної влади. У 2020 році було отримано близько 1000 есе від десятикласників про свою майбутню професію. 60 найактивніших запрошено на Всеукраїнську конференцію, де переможці зустрілися із Мариною Саприкіною, Тетяною Колесник, Тарасом Деркачем та обговорили свої майбутні професії. Переможці взяли участь у майстер – класі від Сергія Черненка (Голова правління ПУМБ), Надії Омельченко (віце – президент (IT -інтегратор), Вікторії Ярмощук (директор фірм: "ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО "МЕДІА РЕСУРСИ МЕНЕДЖМЕНТ", "ГРАНД ФІНАНС", "УКРАЇНСЬКА КІНО-АСОЦІАЦІЯ"). Кожна міні-зустріч з надихаючим спікером тривала протягом 1-2 години. З переможцями зустрічалися також топ-менеджери компаній ПУМБ, Microsoft, 1+1 медіа, , Miratech Group, МАУ, D.TEK, Енергоатом, Projector, Міністерства молоді та спорту, МОН та багато інших відомих українців і українок. Попри те, що конференція відбулась в незвичному онлайн-форматі, організатори зуміли зберегти ту унікальну атмосферу, що панувала на зустрічах офлайн. Під час конференції учасники також взяли участь у квесті «Карта професій», тренінгу на тему «Smart - техніка постановки цілей», різних конкурсах, іграх, які були адаптовані до нової онлайн-реальності. Учасники радо поділились своїми емоціями після конференції і розповіли , як вона вплинула на їх кар’єрні плани/

Переможницею конкурсу стала кадет 11-Д класу Шишенко Марина, яка зустрілася у рамках проєкту у фіналі з журналісткою, добровольцем, а тепер командиром вогневого взводу САУ Збройних сил України , автором книги «Щоденник нелегального солдата» Оленою Білозерською. Вітаємо Марину з перемогою і бажаємо успіхів у всіх її починаннях.

Color Skin

Header Style

Layout

Wide
Boxed