--> --> --> Урочисте шикування.

Кадетський корпус м.Харків

Новина

Урочисте шикування.

4 березня в Державній гімназії-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» відбулось урочисте шикування, під час якого відбулося нагородження кадетів, які брали активну участь у змаганнях з легкої атлетики та отримали І-ІІІ розряди, які посіли призові місця у відкритому особисто-командному чемпіонаті м. Харкова з легкої атлетики серед клубів любителів бігу. Також було нагороджено кадета ЗАХАРОВА О., який посів 1 місце в Чемпіонаті України з кемпо-карате.

Начальником гімназії-інтернату генерал-майором СЕРЕДОЮ О.П. було заохочено особовий склад 6 роти за зразкову дисципліну, старанність, розумну ініціативу та успіхи у навчанні, також кадету 6 роти ШИШЕНКО М. було присвоєно звання «МОЛОДШИЙ ВІЦЕ-СЕРЖАНТ». Зичимо всім кадетам міцного здоров'я, творчого натхнення та подальших перемог!

Надзвичайно приємною несподіванкою для всіх стала зустріч із випускниками 2019 року, які з великим задоволенням відвідують гімназію-інтернат і діляться своїми досягненнями з колективом кадетського корпусу. Ми пишаємося Вами і завжди раді зустрічі!

Color Skin

Header Style

Layout

Wide
Boxed