--> --> --> Чемпіонат м. Харків з легкої атлетики.

Кадетський корпус м.Харків

Новина

Чемпіонат м. Харків з легкої атлетики.

В останній день зими в легкоатлетичному манежі ХТЗ відбувся чемпіонат м. Харків з легкої атлетики серед спортсменів різних вікових груп. Вкотре яскравими виступами відзначились наші кадети. Черговий дебют від дівчат 6-ї роти. Бурма Олександра та Шишенко Марина опанували техніку спортивної ходьби й успішно виступили на дистанції 3000 м. Разом пройшли дистанцію та разом опинились на п’єдесталі пошани, виконавши норматив юнацького розряду. На дистанції 60 м найкращий результат серед кадетів показав Кревецький Андрій – 7,4 – це новий рекорд Кадетського Корпусу та підвищення в класі – ІІ спортивний розряд. Дистанція 200 м. Кращим серед кадетів, знову з рекордом, став Матюнін Микита – 26,6. Серед дівчат Горбонос Руслана показала 33,0 – ІІ юнацький розряд Чемпіон Харкова з бігу на 400 м Даніїл Яхненко показав кращий результат в абсолютному заліку серед усіх вікових груп – 55,4. Це новий рекорд Кадетського Корпусу.

Яскравим видався забіг на 3000 м. Ця дистанція цікава тим, що входить до семи видів багатоборств. У 2018 році Яхненко Даніїл встановив високий рекорд – 10.14,0. Два роки кадети намагались його покращити й, нарешті, це вдалось. Кадет Плевако Дмитро пробіг дистанцію за 10.09,0. Другим з кадетів був Савченко Едгар – 10.15,4. Третє місце у Ільницького Макарія –10.48,8. Свій особистий рекорд він покращив одразу майже на 30 с.

Браво кадети! Наступний старт на Харківському міжнародному марафоні відбудеться 12 квітня. Бажаємо кадетам продовжувати яскраві виступи на бігових доріжках і успішно підготуватися до ЗНО.