--> --> --> Святкування Дня іменинника, який проходить за підтримки Харківської бісквітної фабрики «Бісквіт-Шоколад» та хлібокомбінату «Кулиничі».

Кадетський корпус м.Харків

Новина

Святкування Дня іменинника, який проходить за підтримки Харківської бісквітної фабрики «Бісквіт-Шоколад» та хлібокомбінату «Кулиничі».

26 лютого в Державній гімназії-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» відбулось традиційне урочисте шикування з нагоди святкування Дня іменинника, який проходить за підтримки Харківської бісквітної фабрики «Бісквіт-Шоколад» та хлібокомбінату «Кулиничі». Під час шикування відбулось нагородження кадетів за старанність, зразкову дисципліну, розумну ініціативу та сумлінне виконання обов’язків. Також відзначили та нагородили кадетів, які взяли участь та посіли призові місця у таких спортивних змаганнях: - чемпіонат Харківської області з боротьби САМБО; - чемпіонат Харківської області з легкої атлетики; - чемпіонат Дніпропетровської області з Кіокушин карате; - відкритий турнір Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С. Бубки з дзюдо.

Вітаємо наших кадетів і бажаємо їм здоров'я, натхнення, наснаги, успіхів і здобутків у всіх починаннях.

Color Skin

Header Style

Layout

Wide
Boxed