--> --> --> Урочисте шикування з нагоди святкування Дня іменинника, який проходить за підтримки Харківської бісквітної фабрики «Бісквіт-Шоколад» та хлібокомбінату «Кулиничі».

Кадетський корпус м.Харків

Новина

Урочисте шикування з нагоди святкування Дня іменинника, який проходить за підтримки Харківської бісквітної фабрики «Бісквіт-Шоколад» та хлібокомбінату «Кулиничі».

29 січня в Державній гімназії-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» відбулось традиційне урочисте шикування з нагоди святкування Дня іменинника, який проходить за підтримки Харківської бісквітної фабрики «Бісквіт-Шоколад» та хлібокомбінату «Кулиничі». Під час шикування відбулось нагородження кадетів та офіцерів за старанність, зразкову дисципліну, розумну ініціативу, сумлінне виконання обов’язків та активну участь в житті Кадетського корпусу. Також відзначили та нагородили кадетів, які беруть активну участь у спортивних змаганнях та посідають призові місця. Вітаємо наших кадетів і бажаємо їм здоров'я, натхнення, наснаги, успіхів і здобутків у всіх починаннях.

Color Skin

Header Style

Layout

Wide
Boxed