--> --> --> Урочисте шикування з нагоди складання Клятви кадетами.

Кадетський корпус м.Харків

Новина

Урочисте шикування з нагоди складання Клятви кадетами.

11 жовтня у Державній гімназії-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» відбулося урочисте шикування з нагоди складання Клятви кадетами, які в 2019 році вступили для навчання.

Кадетський корпус вже 6 років втілює в життя високі ідеї військово-патріотичного і морального виховання громадянина України. З 01 вересня 2019 року у навчальному закладі функціонують 18 класів (взводів), що поділяються на 6 рот загальною кількістю 550 кадетів. 247 юнаків та 34 дівчини з 19 областей України та міста Київ, серед них учні 7, 8, 9 та 10 класів, прийняли для себе важливе і досить нелегке рішення, випробовувати себе на міцність, склали Клятву кадета на вірність українському народу, адже кадет – це гордість і надія України.

З вітальним словом до всіх присутніх звернувся ГЛАДКОВСЬКИЙ Роман Васильович, головний спеціаліст директорату дошкільної та шкільної освіти Міністерства освіти і науки України, та СЕРЕДА Олексій Порфирович, начальник Державної гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус». Ми вітаємо кадетів з визначною подією у житті. Бажаємо мужності, терпіння, сили та бути вірному девізові військових, кадетів та ліцеїстів «Держава! Честь! Гідність!».

Дивиться: Youtube Урочисте шикування з нагоди складання клятви кадетами

Телеканал Прямий: Урочисте шикування з нагоди складання клятви кадетами

Color Skin

Header Style

Layout

Wide
Boxed