--> --> --> Генеральне консульство республіки Польща в Харкові проводило ХХ ювілейний крос пам’яті жертв тоталітаризму.

Кадетський корпус м.Харків

Новина

21 вересня Генеральне консульство республіки Польща в Харкові проводило ХХ ювілейний крос пам’яті жертв тоталітаризму. Удруге кращі бігуни Державної гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою "Кадетський корпус" взяли участь у цих змаганнях. Успіх став стовідсотковим. Кадети змагались в двох вікових групах на двох дистанціях. Молодша група – юнаки 10-12 років- бігли 1000 м. Переможцем став кадет 51 взводу Волошан Руслан. Друге місце посів кадет 53 взводу Пономаренко Глеб. На третю сходинку «забіг» Лисуненко Нікіта. Четвертим, як і минулого року, став Геворгян Артур.

Перші три призери були нагороджені кубками, медалями Генерального консульства республіки Польща в Харкові. Спортсмени вікової групи 14 – 16 років змагались на дистанції 5 км. Перше місце виборов кадет 1 роти Плевако Дмитро, друге місце у Кочкарьова Євгена 33 взвод, на третьому місці Матюнін Микита. Весняний чемпіон Харківської області – кадет другої роти Андросович Сергій - задовільнився четвертим місцем. Ось така була безкомпромісна боротьба. Перші три призери були нагороджені медалями і пам’ятними подарунками. Кадет Левченко Поліна на дистанції 5 км посіла четверте місце. Усі учасники команди Кадетського корпусу отримали пам’ятні футболки традиційного кросу і незабутні приємні враження про участь у цьому заході. Викладач фізичного виховання Вовк Олександр Володимирович посів перше місце на дистанції 10 км. Пишаємося спортивними досягненнями наших учителів та кадетів!