--> --> --> 1 вересня 2019 року День знань та вручення погонів кадетам

Кадетський корпус м.Харків

Новина

1 вересня 2019 року День знань та вручення погонів кадетам

1 вересня 2019 року відбулось урочисте шикування з нагоди святкування початку нового навчального року, Дня знань та вручення погонів кадетам.

Цього року Кадетський корпус вперше здійснив набір дівчат. Сьогодні 35 дівчат та 217 юнаків з 19 областей України та міста Києва отримали кадетські погони. Серед них учні 7,8,9 та 10 класів. Кадети склали вступні випробування та продовжили здобуття загальної середньої освіти в кадетських погонах. У стінах Кадетського корпусу вони виховуються за кращими традиціями самовідданому служінню українському народу: готовності до захисту її незалежності та територіальної цілісності, поваги до Конституції України, її державних символів, почуття власної гідності та відповідальності. Також наказом Начальника Кадетського корпусу нагородили кращих кадетів подяками та грамотами за сумлінне виконання службових обов’язків, старанність, зразкову дисципліну, розумну ініціативу. Новий навчальний рік розпочався маршем першого дзвоника. Цього року право надати перший дзвоник отримав кадет 3-ї роти, учень 11 класу СВИРИДОВ Микола та СВИРИДОВА Ксенія, яка цього року крокує до першого класу.

На завершення заходу кадети пройшли урочистим маршем перед керівництвом Кадетського корпусу, своїми батьками та гостями. Бажаємо кадетам бути сміливими, допитливими до нових знань, вірити в себе, впевнено йти до поставленої мети, не втрачати надії за будь-яких обставин. Нехай зірка вдачі супроводжує Вас і дає новий заряд енергії, проведе Вас тільки до успіху та перемог!

Дивиться:

Youtube Харківський Кадетський корпус уперше зарахував на навчання дівчат

Армія Inform: ДІВЧАТА - КАДЕТИ ВПЕРШЕ В ІСТОРІЇ ХАРКІВСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ

novynarnia.com Харківський Кадетський корпус уперше зарахував на навчання дівчат

Color Skin

Header Style

Layout

Wide
Boxed