--> --> --> Вітаємо наших кадетів з вдалим виступом в Х спартакіаді!

Кадетський корпус м.Харків

Новина

Вітаємо наших кадетів з вдалим виступом в Х спартакіаді!

Перед останнім видом змагань – бігом на 3000 м. склалась напружена ситуація. Команда з Волині зробила «запас міцності» і програти спартакіаду могла лише у випадку, якщо провалила би забіг на 3 км, тобто посіла 10 або ще далі місце. На це важко було сподіватись, бо до того волиняни в різних видах виграли 4 перших місця у шести видах. А от за другу сходинку п’єдесталу точилась боротьба між командами нашого навчального закладу, ліцеїстами з Києва, Кривого Рогу і навчального закладу «Патріот». В особистому заліку наші кадети Яхненко Даніїл посідав 3 місце, а Котелевець Євген 4. За умовами змагань першими, о 6-30, стартували команди, які займали 25 – 26 місця. Лідери, команди з Волині та наш «Кадетський корпус» повинні стартувати в останньому забігу. З кожним забігом температура повітря підвищувалась. К моменту старту нашої команди складала біля 30 градусів на сонці. Ці обставини вимагали обережного підходу до тактики бігу. У попередньому забігу багатоборці з Кривого Рогу пішли на ризик, почали біг у швидкому темпі, але на другій половині дистанції спека і втома від високого темпу примусили зменшити швидкості і вони програли самі собі приблизно хвилину, а це очки і не можливість скласти конкуренцію за 2 місце.

Ось і наш забіг. Волиняни впевнено рвонули, як зазвичай вони робили в інших видах. Наші хлопці вибрали рівний темп і це спрацювало. З половини дистанції наші кадети Яхненко Даніїл, Аровін Артем, Черніюк Владислав, Котелевець Євген, Демченко Захар, Сільчев Ярослав почали наздоганяти і обходити суперників. У підсумку «Кадетський корпус» виграв цей забіг у волинян і посів 2 місце в спартакіаді.

Яхненко Даніїл випередив всіх суперників і виборов перше місце в особистому заліку 5356,4 очки. Він нагороджений кубком, дипломом і медаллю.

Ще в двох видах програми наш кадет виборов перші місця. В підтягуванні, з результатом 37 разів і в метанні гранати 55,82 метри. Котелевець Євген посів четверте місце в загальному заліку, з сумою5121,6 очок. Виборов 2 других місця: в плаванні на 50 м з новим рекордом «кадетського корпусу» - 28,5 сек і в стрільбі з малокаліберної гвинтівки – 82 очки. Аровін Артем – 7 місце 5045 очок Черніюк Влад - 14 місце 4895,8 очки Демченко Захар - 17 місце 4838 очок та 2 місце в підтягуванні, з результатом 36 разів. Сільчев Ярослав – 62 місце 4059,8 очок Попов Артур – 64 місце 4045 очок з 183 учасників Вітаємо наших кадетів з вдалим виступом в Х спартакіаді з військово-прикладних видів спорту серед військових ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою.