--> --> --> Урочисте шикування з нагоди закінчення навчального року та свята останнього дзвоника.

Кадетський корпус м.Харків

Новина

Урочисте шикування з нагоди закінчення навчального року та свята останнього дзвоника.

25 травня у Центральному парку культури та відпочинку імені М. Горького відбулося урочисте шикування з нагоди закінчення навчального року та свята останнього дзвоника для учнів Державної гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус». В останнє шкільний дзвінок пролунав для 103 випускника, які цього року закінчують гімназію-інтернат. Під час урочистого шикування було нагороджено кращих випускників Кадетського корпусу:

- віце-старшину ПАЛІЄНКО О.; - кадета ПТУШКІНА М.; - кадета САВЕНКО М.; - старшого віце-сержанта САРКАСЯНА Л.; - старшого кадета ТРЕБУШКОВА К.; - віце-сержанта ТРУШОВА Я.

З вітальними словами звернулися до присутніх начальник Кадетського корпусу генерал-майор СЕРЕДА О.П. та заступник директора Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації ІГНАТЬЄВ В.В.. Слова вдячності від батьків сказала представник батьківського комітету Кухтіна К.П., також на сцені були нагороджені почесними грамотами батьки випускників Кадетського корпусу, а саме НЕСТЕРЕНКО О.Ю. та КЛИМЕНКО О.С., які з 2015 року сприяють розвитку гімназії-інтернату та всебічно надають допомогу у різних сферах життєдіяльності кадетів.

Щирі побажання, українські пісні, запальна музика, вічний вальс, катання на оглядовому колесі створили незабутню атмосферу свята. Тож у добру путь, дорогі випускники 2019 року!

Дивиться відеоролик: Свято останнього дзвоника 25 04 2019

Color Skin

Header Style

Layout

Wide
Boxed