--> --> --> Швидкий біг наших кадетів в Балаклеї.

Кадетський корпус м.Харків

Новина

Швидкий біг наших кадетів в Балаклеї.

3 листопада в місті Балаклея Харківської області відбувся традиційний Всеукраїнський пробіг, присвячений визволенню України від фашистських загарбників. В цьому заході взяли участь понад 500 спортсменів з Харківської, Сумської, Донецької і Полтавської областей. Державна гімназія-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський Корпус» також була представлена сильнішими кадетами на цих змаганнях.

На дистанції 2,5 км серед юнаків 14-15 років третє місце виборов кадет 2 роти Матюнін Микита. 9 хв. 10 сек. Лише 2 секунди постувся йому кадет Сільчев Ярослав і став четвертим.

Серед юнаків 11 – 13 років, на цій же дистанції, друге місце виборов кадет 5 роти Ткаченко Іван 9 хв. 41 сек. «Зупинився» за крок до п’єдесталу, ставши четвертим Волошан Руслан. Наші кадети є прикладом для інших гімназистів.

На дистанції 15 км перше місце, у своїй віковій категорії, виборов викладач фізичного виховання Вовк Олександр Володимирович (№ 558) з результатом 1 година, 00.05 сек. Викладач Вовк О.В. має такі титули: чемпіон Світу з кросу в категорії «masters» 2012 р. в Фінляндії, чемпіон Європи з пів марафону в 2017 р. в Данії, бронзовий призер Всесвітніх ветеранських ігор 2013 р. в Італії, В даний час готується до участі у чемпіонаті Світу з легкої атлетики, що пройде у березні 2019 р. в Польщі.

Color Skin

Header Style

Layout

Wide
Boxed