--> --> --> Вітаємо зі святом працівників освіти!

Кадетський корпус м.Харків

Новина

Вітаємо зі святом працівників освіти!

У прекрасну пору року приходить до нас професійне свято. Сьогодні Державна гімназія-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» вітає колектив з Днем працівників освіти!

За підтримки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації за вагомий внесок у розвиток національної освіти, сумлінне виконання своїх службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників освіти оголошено подяку Земеровій Тетяні Юріївні, Мазур Карині Віталіївні та нагороджено почесною грамотою Адамця Андрія Михайловича, Ложкіну Людмилу Віталіївну, Чернову Ларису Миколаївну.

Кадети привітали вчителів, підготувавши творчі виступи, пісні, сценки, вірші. На святковому концерті пролунали слова вдячності за знання та підтримку.

Шановні колеги! Бажаємо Вам міцного здоров’я, сімейного благополуччя, щастя, миру, нових переможних сходинок у нелегкій освітянській справі, оптимізму і успіхів у навчанні і вихованні майбутніх захисників нашої держави. Пам'ятайте, що без Вас цей світ втратить гармонію, адже саме освітяни дають надію людству на подальший розвиток!Саме освітяни є прикладом самовіданної праці та неосяжної любові до своєї Батьківщини.

Color Skin

Header Style

Layout

Wide
Boxed