Кадетський корпус м.Харків

Новина

Успіх кадетів

16 вересня 2018 року в м. Харків відбувся XIX традиційний міжнародний крос пам’яті жертв тоталітаризму. Ці змагання проводяться в знак пам’яті репресованих польських воїнів сталінським режимом. Змагання ознаменувались великою кількістю учасників, які виявили бажання взяти участь у цій події. Серед учасників змагань були і кадети Державної гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус».

Завдяки плідній роботі вчителя фізичної культури Олександра Володимировича Вовка кадети досягли таких успіхів:

• у молодшій віковій групі 12 -13 років перемогу на дистанції 1000м. виборов кадет Ткаченко Іван - 3хв.36 сек.

• бронзова нагорода, в упертій боротьбі, дісталася кадету Волошану Руслану - 3 хв.44 сек.

• Четвертим прибіг кадет Геворгяну Артуру - 3 хв.47 сек.

• У віковій групі 14 -17 років кадет Яхненко Данило (15 років) вперше взяв участь у забігу на 10 км. і посів 4 місце – 44хв. 35сек.

Олександр Володимирович також брав участь у кросі у віковій категорії 60років на дистанції 10км та посів перше місце з результатом 41 хв. 39сек.

На п’єдесталі: 1 місце Ткаченко Іван, 3 місце Волошан Руслан. Успіх наших кадетів надихнув їх тренуватись ще завзятіше, щоб перемагати на інших змаганнях. Конкуренція серед кадетів щодо потрапляння в збірну команду «Кадетського корпусу» зростає. Тобто ставлення до тренувань повинно стати ще серйознішим. Наступні змагання відбудуться на початку жовтня, «двері» у збірну команду відкриті для всіх старанних, цілеспрямованих та впевнених у собі кадетів.

Бажаємо кадетам ніколи не падати духом, йти вперед та досягати висот!