Кадетський корпус м.Харків

Новина

Десяті класи на табірних зборах

Наприкінці кожного навчального року десяті класи вирушають до Навчального центру Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України (с. Ватутіно, Харківської обл.) для проведення табірного збору. Табірний збір є підсумком теоретичних занять та відпрацювання практичних навичок з предмету «Захист Вітчизни». Це випробування надає можливість кадетам відчути труднощі військової професії. Усі заходи, що проводяться відповідають програми підготовки вихованців Державної гімназії-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус».

На базі центру з кадетами займаються досвідчені офіцери, професіонали військової справи з багаторічним досвідом та стажем військової служби. Заняття проходять за напрямками підготовки, а саме:

- тактична підготовка; - основи топографії та туризму; - військово – інженерна підготовка; - вогнева підготовка; - зв'язок; - медико – санітарна підготовка; - прикладна фізична підготовка; - цивільна оборона; - підготовка по засобам від масового ураження; - статути Збройних Сил України; - стройова підготовка.

За напрямами підготовки кадети показали високий рівень навченості та дисциплінованості, мужньо долаючи усі важкі перепони, які траплялись на їх шляху.

Color Skin

Header Style

Layout

Wide
Boxed