Кадетський корпус м.Харків

Новина

Відбулися фінальні змагання ІХ Всеукраїнської спартакіади

1 червня у другій половині дня відбулися змагання з бігу 3000 м.. За результатами змагань переможцями стали такі команди:

І місце – команда Криворізького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою; ІІ місце – команда Коропецького обласного ліцею-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою; ІІІ місце – команда Харківського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою «Патріот».

В особистому заліку переможцями стали троє учасників, а саме: І місце посів Щукін Данило (Харківський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою «Патріот»), ІІ місце посів Музико Данило (Криворізький ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою), ІІІ місце посів Рожко Максим (Коропецький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою).

Сьогодні, 2 червня, відбулися фінальні змагання ІХ Всеукраїнської спартакіади на базі Військового інституту танкових військ імені Верховної Ради України НТУ «ХПІ». За підсумками змагань з подолання смуги перешкод призові місця вибороли такі команди: І місце – команда Сумського Державного ліцею-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка; ІІ місце – команда Криворізького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою; ІІІ місце – команда Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

В особистому заліку переможцями стали четверо учасників, а саме: І місце посів Левчук Дмитро (Сумський Державний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка), ІІ місце посів Костенко Артем (Сумський Державний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка), ІІІ місце розділили Баля Андрій (Харківська Державна гімназія-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус») та Щокін Данило (Харківський ліцей з військово-фізичною підготовкою «Патріот»).

Урочисте нагородження спортсменів та закриття ІХ Всеукраїнської спартакіади з військово-прикладних видів спорту серед військових ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою відбулося на стройовому плацу Військового інституту танкових військ за участі представника Міністерства освіти і науки України Романа Васильовича Гладковського. Після п’ятьох днів змагань місця між командами розподілились наступним чином: І місце – команда Харківського ліцею з військово-фізичною підготовкою «Патріот»; ІІ місце – команда Харківської Державної гімназії-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус»; ІІІ місце – команда Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Переможці та призери були нагороджені кубками та дипломами Департаменту у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації. Вітаємо всіх учасників спартакіади та бажаємо нових успіхів у спорті! До зустрічі через рік!

Запрошуємо до перегляду ролику: https://youtu.be/bZk-zt7W8Cw

Color Skin

Header Style

Layout

Wide
Boxed