Кадетський корпус м.Харків

Новина

Змагання в самому розпалі...

Сьогодні 1 червня – перший день літа, День захисту дітей. А наші змагання в самому розпалі. Учора, 31 травня, відбулися змагання з метання гранати на дальність. Маємо такі результати:

І місце - Державна гімназія-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус».

ІІ місце - Харківський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою «Патріот»

ІІІ місце - Сумський Державний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г.Харитоненка.

В особистій першості перемогу здобули:

І місце - Смитюх Роман (Харківський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою «Патріот»).

ІІ місце - Філенко Денис (Державна гімназія-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус»).

ІІІ місце - Макаренко Сергій (Одеський військово-морський ліцей) Відповідно до програми Спартакіади сьогодні проводяться змагання з бігуна 100м та 3000м.

На даний час відомі вже результати першого виду змагань:

І місце - Харківський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою «Патріот» ІІ місце - Волинський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою ІІІ місце – Криворізький ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою.

В особистій першості відзначилися І місце -Солов’янчик Максим (Волинський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою) ІІ місце –Дубовий Олександр (– Криворізький ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою) Левчук Дмитро (- Сумський Державний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г.Харитоненка) Терещенко Руслан (Харківський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою «Патріот»).

ІІІ місце - Шаханов Артем (Харківський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою «Патріот»). По закінченню сьогоднішніх змагань відбудеться екскурсія до Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

На завтра заплановано смугу перешкод та урочисте закриття ІХ спартакіади.

Color Skin

Header Style

Layout

Wide
Boxed