• (057) 777 33 18 | (066) 035 67 94
 • khkadet-info@ukr.net
 • 61098, м. Харків, вул. Полтавський Шлях 192
 • Кадетський корпус м.Харків

  Новина

  ІХ спартакіада з військово-прикладних видів спорту.

  Продовжуємо вести наш щоденник з ІХ спартакіади з військово-прикладних видів спорту. Учора, 30 травня, відбулися змагання зі стрільби з малокаліберної гвинтівки. За результатами змагань переможцями стали такі команди:

  І місце - Київський військовий ліцей імені Івана Богуна

  ІІ місце - Харківський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою «Патріот»

  ІІІ місце - Чернігівський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою.

  Кращий особистий результат продемонстрував Нікончук Андрій з Одеського військово-морського ліцею. Спартакіада триває. На сьогодні заплановано змагання з плавання та метання гранати на дальність. На цей час вже відомі результати із плавання: І місце - Волинський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою ІІ місце - Київський військовий ліцей імені Івана Богуна ІІІ місце - Державна гімназія-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус».

  По закінченню сьогоднішніх змагань відбудеться екскурсія до Національного університету цивільного захисту.

  Окрім змагань, сьогодні відбулася нарада-семінар керівників навчальних закладів за участі представника Міністерства освіти і науки України Гладковського Романа Васильовича. Бажаємо всім учасникам ІХ спартакіади успіхів, високих результатів у змаганнях та незабутніх вражень від міста Харкова – колиски Слобожанщини.

  Color Skin

  Header Style

  Layout

  Wide
  Boxed