Кадетський корпус м.Харків

Новина

ІХ спартакіада з військово-прикладних видів спорту.

Продовжуємо вести наш щоденник з ІХ спартакіади з військово-прикладних видів спорту. Учора, 30 травня, відбулися змагання зі стрільби з малокаліберної гвинтівки. За результатами змагань переможцями стали такі команди:

І місце - Київський військовий ліцей імені Івана Богуна

ІІ місце - Харківський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою «Патріот»

ІІІ місце - Чернігівський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Кращий особистий результат продемонстрував Нікончук Андрій з Одеського військово-морського ліцею. Спартакіада триває. На сьогодні заплановано змагання з плавання та метання гранати на дальність. На цей час вже відомі результати із плавання: І місце - Волинський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою ІІ місце - Київський військовий ліцей імені Івана Богуна ІІІ місце - Державна гімназія-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус».

По закінченню сьогоднішніх змагань відбудеться екскурсія до Національного університету цивільного захисту.

Окрім змагань, сьогодні відбулася нарада-семінар керівників навчальних закладів за участі представника Міністерства освіти і науки України Гладковського Романа Васильовича. Бажаємо всім учасникам ІХ спартакіади успіхів, високих результатів у змаганнях та незабутніх вражень від міста Харкова – колиски Слобожанщини.

Color Skin

Header Style

Layout

Wide
Boxed