Кадетський корпус м.Харків

Новина

Кадети взяли участь у тренінгу за темою:«Психологія конфлікту».

16 лютого Харківські кадети у складі лідерів учнівського самоврядування Харківської обласної ради старшокласників комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» завітали до Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. Де взяли участь у тренінгу за темою «Психологія конфлікту». Тренінг проводили молоді але професійні та досвідчені психологи.

На початку зустрічі Покотило Тетяна Василівна розповіла нам про навчальний заклад до якого ми завітали, як до нього вступити і які перспективи після його закінчення. Нас напоїли чаєм з цукерками та смачними пиріжками. Далі, ми зібрались у гарній аудиторії де стільці стояли у формі кола, на яких ми і розмістились. Тренінг тривав майже дві години. Було дуже весело, бо ми познайомилися з новими людьми, грали в ігри та спілкуватися на тему конфліктів, а також дізнались про їх класифікацію і шляхи вирішення конфліктних ситуацій. Завдяки цьому заходу ми отримали багато позитивних емоцій та дізналися багато цікавого. Ми сподіваємося, що подібні заходи будуть проводитись і в майбутньому не тільки в Національної академії державного управління при Президентові України, а і в стінах нашого Кадетського корпусу.

На завершення тренінгу до нас завітав міністр охорони здоров'я Німеччини. Відповідаючи на наші запитання, Він розповів, що у в Німеччині також проводяться подібні заходи у схожих форматах із залученням різних фахівців. На закінчення тренінгу кожен із нас зрозумів, над чим ще потрібно працювати і в якому напрямку вдосконалювати свій характер і витримку. Це безцінний практичний досвід, особливо для підлітків, які будують свої відносини в колективі такому як наша велика Кадетська сім’я.

Color Skin

Header Style

Layout

Wide
Boxed